MENU
Leona Šenková

Leona Šenková

Rockovej výslech
Jaká byla tvoje první kocovina?

Moje první kocovina bylo celkem v brzském věku, dnes už to mohu říct nahlas, tenkrát to rodiče raději nikde nesirili. Ono těch kocovin bylo hnedka více. Ale jednu si troufám vypustit, když si moje kamarádka na mě sedla a lila do mě nějaký druh tvrdého. Na nebi jsem po delší době viděla pohybující se anděly a kamarádky mě vedly domu, jelikož jsem šla v uklonu vpřed. 

Jak vypadal tvuj první sex?
První sex se uskutečnil v autě . Večerní, nevinná akce, která se  strhla do milování.  S tím typkem jsem potom rok chodila, takže z toho alespoň něco bylo víc, než jen sex na jednu noc. 
 
Jaký byl tvůj nejvetší školní pruser?

Já měla celkem přísný rodiče, a snažila jsem se ve škole nedělat problémy, protože jsem je už dělala mimo školu, a tak jsem se v prostorách školy snažila držet nějaké te slušnosti  Jednou, uz po vyučování jsme šly s holkama kouřit do parku, a zpozorovala jsem, že nás z okna sleduje paní ředitelka. No druhý den to byl výslech v ředitelně a ředitelska důtka za kouření v parku v prostorách školy.

Kdy a jak jsi byla infikovaná rockem?
Kolem 11 roku jsem začala poslouchat metal, pouštěl si ho táta v autě, a v tu dobu jsem poslouchala muzikály a významné popove zpěvačky, a zpívala si jejich písničky.  A právě jednoho dne jsem u táty v autě uslyšela hrát kapelu ACCEPT a potom WARLOCK s Dorou Pesch. Naprosto mě to uchvátilo. Klasické oblečení šlo ihned že skříně pryč a díky brigádam jsem měnila styl, šatník atd. Ve 13cti letech jsem začala zpívat v metalové kapele KOMAT a to už bylo potvrzeno definitivně. 
 
V jaký kapele a na co bys chtěla hrát?
Jako dítě jsem se učila v lidusce hru na akordeon, a ve škole mě učili na piano, flétnu a kytaru, ale nejvíce asi ovládám akordeon, ačkoli už jsem na něj pár let nehrála... Ale spousta věcí se v životě nezapomíná, jako třeba lyžování, tak určitě to platí i o hře na nástroje.  Postupem času jsem se pak více zaměřila na sólový zpěv, a proto, je spousta kapel, kde bych chtěla zpívat, ale to jsou má přání, a ty raději nechci říkat nahlas, protože už by se mi nemusela vyplnit  
 
Čím si výjimečná?
Tak když je to taková otázka, tak se teda trochu budeme chlubit. No, lidé mě chválí za můj obrovský hlas. Já už jsem ho prý měla silný na škole, ve sboru jsem byla čtvrtý hlas s klukama, a v kapele mi kluci říkali, že nepotřebuji ani mikrofon Takže asi můj hlas, díky němu jsem to já! Rocková dračice Leona Šenková.

Podcasty

Copyright © 2023 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.