MENU

Jerry Cantrell zahájil turné "I Want Blood" a překvapil fanoušky raritní skladbou

Jerry Cantrell zahájil turné "I Want Blood" a překvapil fanoušky raritní skladbou

Kytarista a zpěvák Jerry Cantrell, známý především jako klíčová postava Alice in Chains, zahájil své nové sólové turné I Want Blood Tour. Během úvodních koncertů představil nejen skladby ze své sólové kariéry, ale i několik hitů z katalogu Alice in Chains. Největším překvapením pro fanoušky bylo zařazení písně, která nebyla hrána naživo více než 30 let. Jedná se o píseň "Sunshine" z debutového alba Alice in Chains z roku 1990, Facelift

Turné I Want Blood podporuje Cantrellovo poslední sólové album Brighten, které vyšlo v roce 2021 a sklízelo pozitivní ohlasy. Jeho setlist zahrnuje nejen novější skladby jako Atone či Brighten, ale i ikonické Alice in Chains hity, mezi nimiž nechybí Them Bones nebo Would?. Kromě toho Cantrell často zařazuje nečekané raritní skladby, čímž dělá z každého koncertu jedinečný zážitek.

Turné momentálně probíhá v Severní Americe a následně se přesune do Evropy. Fanoušci v České republice se bohužel zatím nedočkali oznámení o koncertu, ale mnoho evropských zastávek je stále v jednání. Pokud jste fanoušky jeho hudby, určitě sledujte oficiální stránky pro případné nové termíny!

RockRadio - Rock je slušná muzika!

Naše další Rock stanice

LIVE
Alternative Rock
Come As You Are
NIRVANA
Come As You Are - NIRVANA
LIVE
Hard and Heavy
Fade To Black
METALLICA
Fade To Black - METALLICA
LIVE
CZ Rock
Slečna Anna je za vodou
WANASTOWI VJECY
Slečna Anna je za vodou - WANASTOWI VJECY
LIVE
Legends of Rock
Holiday
SCORPIONS
Holiday - SCORPIONS
Copyright © 2023 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.