Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
R.E.M.
Imitation Of Life
Viktor Dyk
Rockovej rozjezd

Zakázaný ovoce

podzimní turné


Kapely zakázanÝovoceJaksi Taksi odstartují na podzim turné s názvem „Svět se změnil“, na kterém nabízí kapelám možnost si zahrát

Punk-rockoví matadoři Jaksi Taksi a letošní oslavenci 15. narozenin kapela zakázanÝovoce na podzim opět spojí síly a v říjnu 2020 vyjedou na již třetí společné turné. To otevřou koncertem v pražském Lucerna Music Baru a následovat bude dalších sedmnáct koncertů po celé ČR. Na turné zároveň zakázanÝovoce pokřtí nové album. To ponese stejný název jako připravované tour „Svět se změnil“.

Letošní rok, který zasáhla koronavirová krize, je ve znamení zrušených koncertů a festivalů. Na základě téměř celé zrušené letní festivalové sezóny se obě uskupení rozhodla připravit nabité podzimní tour. Na něm zazní novinkové skladby z aktuálního alba Jaksi Taksi „Egoland“, které vyšlo letos na jaře, ale také novinky z alba „Svět se změnil“, které na turné pokřtí kapela zakázanÝovoce. Vyjít by mělo začátkem podzimu.

Stejně jako na červnovém výročním koncertě, na kterém zakázanÝovoce oslavilo svoji občanku, doprovodí na podzim některé vybrané koncerty bývalý kytarista a spoluzakládající člen kapely Štěpán Soukup. Zazní tedy i jeho autorské skladby Genocida nebo hit Alkoholka, který na kanálu YouTube nastřádal už přes pět milionů zhlédnutí.

Kromě kapel zakázanÝovoce a Jaksi Taksi bude mít každý koncert turné jedno malé překvapení. Na každém z 18 koncertů dostane prostor jedna kapela z daného okresu či kraje, která vzejde z hlasování přímo na událostech jednotlivých akcí. Zájemci se mohou přihlásit tak, že pošlou e-mail s názvem kapely, fotku o rozměru min. 1800x1200px, odkaz na videoklip na YouTube a info, jakého koncertu se chtějí zúčastnit na e-mail info@rockngo.cz.

RockRadio - Rock je slušná muzika!