Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
CLASH
Should I Stay Or Should I Go
Viktor Dyk
Rockovej rozjezd

Traktor

poctivý nářez z halového koncertu u vás doma


Rocková kapela Traktor si naplánovala pro letošní rok unikátní společné turné s kamarády z Dymytry. Jedinou příležitostí, jak obě kapely a jejich koncerty zažít v roce 2020 tak mělo být velkolepé turné Monster Meeting startující 28. března.

S respektem všech aktuálních omezení a restrikcí pro zdraví společnosti obě kapely samozřejmě vyhlížejí dobu, kdy se budou moci vrátit k tomu, co je baví a naplňuje. Než ta doba přijde, samozřejmě nezahálejí, pracují na nových písních, udržují formu a dokonce přišly se společným songem.

A další možností, jak si toto čekání zkrátit, je jejich živý live stream koncertu. Protože je Traktor vyhlášený svoji show a velkolepou scénou, stejné parametry chce dodržet i pro fanouškovský dárek v podobě live streamu. Jako první domácí interpreti postaví opravdovou halovou scénu na velkolepém pódiu, aby se diváci cítili opravdu jako v hale. Nebudou chybět tématické projekce, světelná výprava, pyroefekty a samozřejmě jejich plnohodnotný strhující koncert plný hitů z téměř
dvacetileté tvorby.

online přenos a další informace najdete na: www.traktor-rock.cz,  www.facebook.com/traktorrock/

podpořte kapelu a koncert dobrovolným příspěvkem: https://www.donio.cz/TraktorRock

RockRadio - Rock je slušná muzika!