Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
ROLLING STONES
Don`t Stop
Dana Golasová
Rockovej víkend

SUPPORT LESBIENS CHYSTAJÍ NOVÝ ALBUM!

Singl Movin' On má i klip. Podívejte se na něj


Zatímco nový singl Support Lesbiens Movin' On bodoval v rádiových hitparádách a trvale se tak usadil mezi nejhranějšími skladbami,   tak někde mezi Děvínem a Dívčími hrady padl poslední záběr ke stejnojmennému videoklipu.

"Příběh klipu Movin' On se přímo opírá o text a skutečnou událost, kterou byla takhle písnička inspirována. Byla to docela tvrdá lekce, kterou mi život nadělil, ale zároveň mě naučila respektu k sobě samému, ” říká zpěvák kapely Marco.

“A přesto, že to bylo jedno z nejtěžších rozhodnutí, co jsem musel doposud v životě udělat, rozhodl jsme se, že si "zachráním život," přestanu si před tím vším zakrývat oči a odejdu. A ani jednou jsem se už neohlédl zpátky. Posunout se dál - Movin' On - je prostě volba, kterou může udělat každý a když bude trpělivý, tak se ta změna vždy obrátí v jeho prostěch," dodává Marco, který je zárověň spoluatorem písničky. O hudbu se postaral Hynek Toman, o mix a master Ecson Waldes z Biotech studia. Ve skladbě si zahostoval i kytarista Pepa Flores, který hraje např. s Tonyou Graves.

Support Lesbiens se momentálně zavřeli do studia, kde zkouší a pracují na materiálu na novou desku, která by měla vyjít v druhé polovině příštího roku. Další singl plánuje kapela na leden 2018. Jejich poslední studiové album “K. I. D.” vyšlo v roce 2015 a získalo ocenění Anděl v kategorii Rock & pop.