Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
DAVID KOLLER
Chci zas v tobě spát
Dana Golasová
Rockovej víkend

RYBIČKY 48 MAJÍ NOVEJ KLIP

RYBIČKY 48 oslavují výročí klipem k písni "Čas líbá nás"


Na den přesně 15 let po svém prvním koncertě nadělila kapela Rybičky 48 svým fanouškům narozeninový dárek v podobě nového klipu ČAS LÍBÁ NÁS, ve kterém mimo jiné uvidíte i záběr z prvního koncertu kapely.

Kapela své patnáctiny oslavuje na aktuálním česko-slovenském turné, které vrcholí velkolepým prosincovým koncertem v pražském Foru Karlín. V současné době se dají sehnat poslední vstupenky pouze na vystoupení v Písku 2. prosince. Všechny ostatní koncerty turné jsou beznadějně vyprodané.

„Tenhle song má ukázat jediný, jsme pořád stejní, i když jsme o pár kilo zkrásněli, pořád chceme dělat to, co nás baví, a je skvělý, když to baví i naše fanoušky. Taky pořád zůstáváme stejně skromní, spokojíme se s málem, to nejlepší nám stačí, “ říká s úsměvem frontman Rybiček 48 Kuba Ryba.

„Zároveň odhalujeme částečně  naše soukromí a v klipu se objeví i naše přítelkyně a manželky. Má to vypadat, že od našich žen odcházíme do práce, ale přitom jdeme spolu vyvádět nejrůznější klukoviny. Zda mají základ v našich životech, necháme na představivosti diváků, “ doplňuje Ryba a dodává, že zároveň s novým klipem kapela oznámí termín prvního vlastního koncertu v O2 Aréně. „Ten si nadělíme k 20. narozeninám 22.11.2022, “ upřesňuje Ryba s tím, že aktuální koncerty jsou na delší dobu poslední, protože kapela vyhlásila minimálně na jaro 2018 koncertní pauzu.