Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
BURMA JONES
Slepí ptáci
Jirka Němý
Rocková noc s Jirkou Němým

RockOpera Praha

návrat na scénu


RockOpera Praha si po úspěšném živém vysílání Anny Kareniny sice dala od streamů na chvíli pauzu, ovšem vrátí se k nim už 22. května. Na toto datum připravila přímý přenos koncertní verze hororového Vymítače. Ani tentokrát nebudou chybět hosté. Na jevišti se objeví Kamil Střihavka, Jan Tláskal, Pavla Forest, Žántí a další.

„Minulý přímý přenos, při němž jsme odehráli koncertní verzi celé rockové opery Anna Karenina, měl obrovský úspěch. Proto na něj chceme navázat dalším programem, v němž zazní celá opera. Tentokrát jsme vybrali jeden z našich nejúspěšnějších titulů, a to Vymítače. Představitel titulní role Kamil Střihavka se už intenzivně připravuje, stejně jako zbytek souboru. V RockOpeře to začíná hučet, všichni se těší, “ říká výkonná ředitelka, zpěvačka a libretistka Pavla Forest s tím, že v rámci přenosu se mimo ní a Kamila Střihavky diváci dočkají také Žántí, Jana Tláskala a dalších.

Stejně jako při předešlých streamech, při nichž se divadlu podařilo vybrat dohromady zhruba 90 tisíc korun, mohou i nyní fanoušci RockOperu Praha podpořit zasláním dobrovolného vstupného, a to na účet 218895425/0600.

„Děkujeme našim příznivcům za obrovskou podporu a těšíme se, že se potkáme alespoň na dálku při nadcházejícím přímém přenosu, “ říká Pavla Forest.

RockRadio - Rock je slušná muzika!