Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
EVANESCENCE
Bring Me To Life
Marek "Marotha" Pavelka
Rockový odpoledne

RockOpera Praha

návrat na scénu


RockOpera Praha si po úspěšném živém vysílání Anny Kareniny sice dala od streamů na chvíli pauzu, ovšem vrátí se k nim už 22. května. Na toto datum připravila přímý přenos koncertní verze hororového Vymítače. Ani tentokrát nebudou chybět hosté. Na jevišti se objeví Kamil Střihavka, Jan Tláskal, Pavla Forest, Žántí a další.

„Minulý přímý přenos, při němž jsme odehráli koncertní verzi celé rockové opery Anna Karenina, měl obrovský úspěch. Proto na něj chceme navázat dalším programem, v němž zazní celá opera. Tentokrát jsme vybrali jeden z našich nejúspěšnějších titulů, a to Vymítače. Představitel titulní role Kamil Střihavka se už intenzivně připravuje, stejně jako zbytek souboru. V RockOpeře to začíná hučet, všichni se těší, “ říká výkonná ředitelka, zpěvačka a libretistka Pavla Forest s tím, že v rámci přenosu se mimo ní a Kamila Střihavky diváci dočkají také Žántí, Jana Tláskala a dalších.

Stejně jako při předešlých streamech, při nichž se divadlu podařilo vybrat dohromady zhruba 90 tisíc korun, mohou i nyní fanoušci RockOperu Praha podpořit zasláním dobrovolného vstupného, a to na účet 218895425/0600.

„Děkujeme našim příznivcům za obrovskou podporu a těšíme se, že se potkáme alespoň na dálku při nadcházejícím přímém přenosu, “ říká Pavla Forest.

RockRadio - Rock je slušná muzika!