Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
WOHNOUT
Hloupá písnička
Marek "Marotha" Pavelka
Rockový odpoledne

RICHIE SAMBORA ZNOVU S BON JOVI?

Je šance, že uvidíme BON JOVI v původním složení


Bon Jovi stále nejsou v Rock and Roll Hall of Fame. Tedy v rockové Síni slávy. A to navzdory šesti albům na první místě v Billboard Top 200, nebo 4 singlům v Top 100. V letošním roce ale mají šanci, protože jsou znovu od roku 2011 nominováni. A prý mají velkou šanci.

A co na to bývalý šéf Bon Jovi? Richie Sambora se tváří docela optimisticky. Kytarista, který se autorsky podílel na většině hitů skupiny za poslední tří desetiletí ale kapelu opustil v roce 2013. Od té doby společně na podiu nestáli. V případě vítězství by ale měli zahrát, nejlépe v původním složení.  

„Tak určitě. Samozřejmě, proč ne? Nejsme na sebe naštvaní. Bylo prostě načase, abych odešel“, řekl Richie na otázku reportéra Billboardu, když se ptal, jestli by si znovu stoupl na jedno podium s Bon Jovi. A jaké písně by zahráli? „Určitě by měla zaznít "Livin 'on a Prayer". Je to píseň, která přežila celý ty roky. Jedna z těch písní, která dneska znamená víc, než když jsme ji tenkrát psali. A taky "Wanted Dead or Alive". Na Rock Hall, musíte shrnout svůj život asi ve třech písních.  To je opravdu těžké. Rozhodnutí by ale bylo na celé kapele".

Tak možná znovu uvidíme Bon Jovi tak, jak je známe. Jak to celé dopadne se dozvíme 14. dubna 2018, kdy se v Clevelandu rozhodne, kdo do Síně slávy vstoupí.