Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Status Quo
In The Army Now
Dana Golasová
Rockovej víkend

MINUS123MINUT – NOVEJ SONG I KLIP

Kapela MINUS123MINUT vydala skvělej song „Invisible World“ a odehraje další koncerty


Kapela minus123minut se minulý rok vrátila na scénu a znovu těší fanoušky svým mixem funku, rocku, soulu, jazzu i world music. Tento měsíc trojice Zdeněk Bína (zpěv, kytara), Fredrik Janáček (baskytara) a Daniel Šoltis (bicí) odehraje ještě tři koncerty, na tom pražském pak pokřtí nový klip k singlu Invisible World.

Skupina proslulá svou improvizací a žánrovou pestrostí v roce 2016 oznámila comeback a po šesti albech a sedmileté pauze tvoří nový materiál.

Již před časem minus123minut avizovali, že k tvorbě chtějí přistoupit jinak. „Doba se neuvěřitelně zrychlila, a tak je pro nás přirozenější, když se ponoříme do jedné písničky tak, jako bychom dělali celou desku. Ve chvíli, kdy s ní budeme spokojeni, ji i s videoklipem pošleme do světa jako singl, “ řekl Bína o současném pracovním postupu kapely.

A tak vznikla skladba Invisible World, kterou minus123minut představí naživo: 13. prosince v Paláci Akropolis v Praze. Na tomto koncertě k ní pokřtí i videoklip. Na pódiu nebude chybět skupina Megaphone nebo saxofonista Marcel Bárta. O den později 14.12. vystoupí v Plzni a 16. prosince v Českých Budějovicích.

Informace na: www.minus123minut.cz