Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Lindemann
Fish On
Dana Golasová
Rockovej víkend

JUDAS PRIEST VYDÁVAJÍ NOVÉ ALBUM

9. března vychází ‘FIREPOWER’! Koukněte se i na klip k prvnímu singlu


Judas Priest by mohli snadno odpočívat na vavřínech své slávy a úspěchu, nicméně legendární metalová kapela tento stav odmítá a přichází se svým osmnáctým studiovým albem Firepower.

Nahrávka, která je připravena k vydání na 9. března 2018, se skládá ze čtrnácti skladeb čistého a inspirativního metalu. A u této příležitosti se kapela znovu sešla s producentem Tomem Allomem (muž, který stojí za všemi alby z let 1979-1988, včetně dnes již legendárních alb ‘Unleashed in the East, ’ ‘British Steel, ’  ‘Screaming for Vengeance’ a 'Defenders of the Faith') a držitelem ceny Grammy Andym Sneapem, který rovněž pomohl vynést album do nových výšin.

 

Tom Allom má cit pro náš klasický metalový sound, ” vysvětluje Halford. “A Andy je zase spíše moderním metalovým producentem, ale jeho myšlení je trochu odlišné od Tomova. A já myslím, že tato rovnováha mezi klasickou starou metalovou školou a moderním Andyho světem, je skvělou a pozoruhodnou spojitostí.”

“Tom Allom byl s námi od roku 1979, takže jeho znalost naší kapely a hudby jsou obrovské, ” dodává Hill. A podle Travise se kapela vrací k nahrávacím metodám, které neuvěřitelně dobře fungovaly na jejich prvních hitech: “Vrátili jsme se zpátky k organickému způsobu nahrávání, kde jsme všichni v jedné místnosti a hrajeme společně.”

První singl z nového alba Lightning Strike vyšel 5. ledna 2018.

 

‘FIREPOWER’ TRACKLISTING:

 1. Firepower
 2. Lightning Strike
 3. Evil Never Dies
 4. Never The Heroes
 5. Necromancer
 6. Children of the Sun
 7. Guardians
 8. Rising From Ruins
 9. Flame Thrower
 10. Spectre
 11. Traitors Gate
 12. No Surrender
 13. Lone Wolf
 14. Sea of Red

 

Foto: Sony Music