Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Guano Apes
Quietly
Dana Golasová
Rockovej víkend

HARLEJ JEDE PO FESŤÁCÍCH. MÁ I NOVEJ KLIP

Harlej natočila klip na závodním okruhu a vyráží na festivalové turné.


Skupina Harlej vydává klip ke koncertnímu hitu „Možná“. Už pátému singlu z alba Hodný holky zlý kluky chtěj. Jeho uvedením odstartuje svoji letní open air sezónu.

Harlej vypouští nový klip v podstatě rok po velmi úspěšném videu Strážní andělé, který se už blíží ke 4 500 000 zhlédnutí. I tentokrát k jeho realizaci přizval režiséra (a hudebníka) Ondřeje Soukupa. „Na naše poměry se jedná o nebývale výpravný klip a zároveň to bylo naše nejdelší natáčení, točilo se tři dny na osmi různých místech a v různých rolích se v klipu představí postupně všichni z kapely, “ říká kytarista skupiny Tonda Rauer a dodává: „Stěžejní a taky nenáročnější bylo natáčení na automobilovém okruhu u Sedlčan, protože kolem závodů se celý příběh odehrává“.

Klipem Harlej odstartuje svoji letní sezónu, během které vystoupí na třiceti festivalech a dalších akcích po celé České republice. Během léta odehraje skupina i jedno výjimečné vystoupení, a to 7. července v Holýšově na Pekelném ostrově, kde zopakuje své loňské vystoupení se symfonickým orchestrem. O aranže nových písní a dirigování orchestru se opět postará Ota Balage. „V Lucerně to bylo skvělý a kdo chce, může si to připomenout na DVD/2CD Šmidli Fidli se záznamem celého koncertu. Tentokrát to ovšem bude v prodloužené verzi a pod širým nebem, takže se na to samozřejmě těšíme, “  dodává Tonda Rauer.