Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Van Halen
Jump
Viktor Dyk
Rockovej rozjezd

FESTIVAL VOTVÍRÁK

ve filmu


12. 6. 2020 od 12:00 proběhne na Facebooku festivalu Votvírák premiéra reportážního dokumentu!

Vzhledem k tomu, že se letošní ročník festivalu Votvírák přesouvá na rok 2021, rozhodli se pořadatelé jako řádné a důstojné rozloučení s LETOŠNÍ letní festivalovou sezonou připravit reportážní video Den s Votvírákem, které zveřejní 12. 6. ve 12 hodin na svých facebookových stránkách.

Termín spadá na den, kdy by se otevíraly brány festivalu, plnily se kempy a parkoviště, letištěm v Milovicích zněly první festivalové tóny. Reportážního filmu se zúčastní řada známých osobností z kapel, kteří měli letos stát na votvírákovských pódiích. Někteří vám dokonce zahrají nebo pozdraví ze svých zkušeben a obýváků. Těšit se tak můžete na Wohnout, Vaša Patejdla, Voxela, Harlej, Alkehol, Xindla X, O5&Radeček, Lásku, Marka Ztraceného a mnoho dalších. Celým pořadem provede dvojice festivalových moderátorů Petr Kumpfe a Tomáš Morávek.

„Moc si vážíme podpory našich fanoušků i partnerů, ta je především v posledních dnech velmi intenzivní. Přišlo mi líto jim jen stroze sdělit, že Votvírák přesouváme. Vymysleli jsme způsob, jak se důstojně rozloučit, a vytvořili unikátní pozvánku na příští ročník, “ uvedla Martina Jablanovská, dramaturg festivalu.

RockRadio - Rock je slušná muzika!