Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
AEROSMITH
Crazy
Jiří "Weigyzz" Weingartner
Rockový odpoledne

Dymytry & Traktor

Spolu se cítíme živí


Stále populárnější rock-metalové skupiny TraktorDymytry stráví většinu letošního koncertování na společném turné Monster Meeting. Některé z plánovaných pětadvaceti koncertů od března do září 2020 zřejmě čeká přesun do náhradních termínů vzhledem k aktuálním restrikcím kulturních akcí, nicméně turné míří na několik zimních stadionů, do tradičních amfiteátrů a dalších míst po celé republice vhodných pro velké koncerty. Půjde o exkluzivní zážitek s unikátním hudebním spojení, netradiční setkání s fanoušky a téměř o jedinou příležitost, kde můžete obě kapely zažít tento rok naživo.

Jako první ochutnávku celoroční spolupráce vydávají kapely první společnou píseň a videoklip pod názvem Spolu se cítíme živí. “Pecka vznikla tak nějak úplně přirozeně. Rozhodně to nebylo tak, že bychom si sedli ke kulatému stolu a řekli „tak a teď musíme napsat společnou věc, dav si to žádá“. Jsme dvě spřátelené party, potkáváme se na festivalech, ale taky spolu zajdeme na pivo, na ryby... Máme rádi rockovou muziku a svoje fanoušky a chceme je bavit a dělat jim radost, jak jen to jde. Zároveň jsme taky natočili klip a u toho jsme zase fakt pobavili sebe. Je to o radosti z muziky. A tu my teda máme fakt velkou!“, popisuje frontman Dymytry Jan “Protheus” Macků.

Pavel Balko z Traktoru s úsměvem doplňuje: “Společný pobyt ve studiu, kde probíhalo natáčení společné prvotiny, byl velmi příjemný a pozitivní. Oba frontmani nás důkladně zásobovali pořádnou dávkou vtipu, některé z nich opravdu nepatří na besídku. Mimo to jsme u pivka probrali minulost i současnost obou kapel a samozřejmě všechny pomluvili, jak to v této branži chodí. Každopádně věřím, že tímto počinem uděláme fanouškům radost, protože jak se zpívá v songu, tyhle monstra se najednou na jednom pódiu sejdou jednou za sto let.”

Monster Meeting tour mělo odstartovat již 28. března na Výstavišti v Českých Budějovicích, ale u tohoto koncertu je velká pravděpodobnost přeložení na náhradní termín. Ve své úvodní části dále plánovalo zavítat na pardubický zimní stadion, do chomutovské sportovní haly a jarní indoor sérii uzavírá zimní stadion v Liberci. Pak se koncerty přesunou pod širé nebe, mezi dvaceti zastávkami naleznete dolní oblast Vítkovice, Výstaviště Holešovice, amfiteátr Konopiště, Loket, fotbalový stadion z Lužánkami v Brně a nebo olomouckou Korunní Pevnůstku. Celé turné pak zakončí další koncert na zimní stadionu 26. září v Třinci.

Na vybraných koncertech tento silný lineup doplní speciální hosté zvučných jmen Tratuenberk a Alkehol. Role předkapel se zhostí Černá, Sebastien a Firkin. Monster Meeting tak slibuje vedle unikátních zážitků také velkou porci kvalitní rockové hudby na monstrózní scéně s obsáhlou výpravou a velkolepou technikou.

Sledujte www.monster-meeting.cz pro aktuální informace, kupujete nejvýhodnější vstupenky v síti Ticketstream a tešte se na unikátní koncertní zážitek. Letos máte možnost začít něco, co se hned tak opakovat nebude. Důkazem může být i tento nový klip.

RockRadio - Rock je slušná muzika!