Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
BILLY IDOL
Rita Hayworth
Alex Kronika
Rock na přání

DIVOKEJ BILL MÁ NOVEJ KLIP

DIVOKEJ BILL vystřelil do světa klip k písni "Jaro"


Po pecce Kořala se úvalská parta Divokej Bill hlásí o slovo s dalším singlem z letošní albové novinky Tsunami. Volba padla - berete-li to podle názvu možná trochu paradoxně - na píseň Jaro. Nicméně text songu i malebný videoklip, který k písni vznikl pod taktovkou filmové společnosti Popojedem, dokazují, že se do období podzimních plískanic hodí víc než dobře.

"Tuhle pecku jsme vybrali, protože krásně koresponduje s tím, že je podzim. Vznikla přesně před rokem právě v tomto čase, kdy na člověka padá takovej ten smutek, že jaro a léto uteklo jako voda, dny se krátí a všechno se chystá na zimu. Říkali jsme si, že by to mohla být ona a že se to tak pěkně potkává. Snad se nám povedlo propašovat do ní i pozitivní poselství, že to všichni v pohodě přežijeme a pak nastoupíme zase v plný síle. Zima je samozřejmě taky super, ale jaro je prostě lepší," vysvětluje frontman kapely Vašek Bláha, proč padla volba právě na Jaro.

Samotný klip, který pro Divokýho Billa režíroval Jan Chramosta z Popojedem, se natáčel během slunné říjnové neděle na dvoře před zkušebnou kapely v Úvalech a "domácká" atmosféra z něj doslova sálá.

Parta z Úval v příštím roce oslaví už dvacet let existence.

No a tady se jukněte na novej klip "Jaro":