Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
MACHINE GUN KELLY
Bloody Valentine
Dana Golasová
Rockovej víkend

Divokej Bill

Tradiční koncert v domovských Úvalech


Každé dva roky pořádá kapela Divokej Bill koncert na úvalském atletickém oválu. Nejinak tomu bude i letos. Koncert nazvaný DOMA 2019 proběhne 14. září. Vstupenky jsou již k dispozici v síti Ticketstream.

Skvělý start do letošního roku si kapela nadělila vyprodaným lednovým koncertem v pražské O2 areně. I když by se mohlo zdát, že si dá po tomto úspěchu volno, opak je pravdou.

„Ano, ještě sice jedeme na opojné vlně z O2 areny, ale už jsme zase ve stádiu příprav na letní open air scény a také na vlastní koncert, pro nás neméně důležitý, protože jde o tradiční akci u nás v Úvalech. Hodně se na něj soustředíme, chceme zase předvést něco, co si naši fanoušci zapamatují. V Úvalech jsme se dali dohromady a hrát zde - i po tolika letech - pro nás znamená stále něco výjimečného. Jsme rádi, že spolu s našimi fanoušky tady v podstatě odstartujeme třetí dekádu existence Divokýho Billa, “ říká houslista Adam Karlík.

V roce 2015 v Úvalech proběhlo natáčení CD a DVD DOMA. Tento název zůstal i pro letošní koncert, který bude zároveň, mimo festivalové sety, jediným samostatným vystoupením v tomto roce. „Rádi tímto všechny zveme, kapacita je omezena, tak doporučuji neváhat a koupit vstupenky včas. Dramaturgii koncertu ještě nechceme úplně prozrazovat, ale máme třeba příslib od kapely Drum Bun, že by si možná udělali čas a přijeli z Rumunska, “ dodává s úsměvem Karlík.

Kapela ještě prozradila, že letošní podzim plánuje strávit ve zkušebně, kde bude pracovat na repertoáru k novému albu.

KONCERT DOMA – 14. 9. 2019
Předprodej v síti Ticketstream - https://bit.ly/2TcBDmj

Více informací naleznete na:
www.divokejbill.cz 
https://www.facebook.com/divokejbill 

RockRadio - Rock je slušná muzika!