Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
NIRVANA
About A Girl
Alex Kronika
Rockovej víkend

David Koller

novej singl


Novinka by se bez nadsázky mohla jmenovat "Ukradená". Z vykradeného studia kytaristy Michala Pelanta zmizel, kromě hudebních nástrojů a elektroniky, také harddisk, na kterém byla uložena jediná v tu dobu existující původní verze rozdělané písně. Ta ale nakonec vznikla a dostala název Pouta. 

Pouta tematicky a vlastně ani hudebně nenavazují na předchozí dvě skladby Davida Kollera My se vám ozvemePlaneta bez paměti. Hudbě vévodí dynamika a text pojednává o jakési katarzi ve vztahu, do které se jeho aktéři ponoří paradoxně teprve v momentě,  kdy se od sebe dokážou odpoutat, teprve když vyvětrají odér věčných křivd a rozbijí nekonečný kruh výčitek. Hudbu složili Michal Pelant a David Koller. Autory textu jsou básník Jáchym Topol a Barbora Hanková.

„Pouta jsou v řadě třetí nový podzimní singl a zároveň patří do projektu QR, našeho on-line alba. Nevím, kolik písní celkem vydáme,  ale do konce roku plánujeme vydat EP a to znamená, že bychom rádi dokončili ještě čtvrtou píseň, “ říká David Koller. „O čem jsou Pouta? Každý se někdy v životě s někým rozešel a spousta lidí nakonec cítila úlevu. Když člověk odejde a racionálně ví,  že to je pro oba lepší, po čase se uklidní i emoce a oběma je nakonec lépe než v toxickém vztahu, “ dodává.

RockRadio - Rock je slušná muzika!