Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Dopravní linka: 704 700 411
Lucie
Šrouby do hlavy
Marek "Marotha" Pavelka
Rockovej víkend

Vladimír "Kosťa" Kostínek

Rockovej sklenář! Každej den pro vás otevírá Rockový vokna s muzikou, která si to zaslouží!


Rockovej výslech
Jaká byla tvoje první kocovina?

Má  první kocovina přišla poměrně pozdě, někdy kolem 18 let, když po nějakém podnikovém fotbalovém turnaji, jsme slavili vítězství a protože jsem tehdy dal 3 góly, tak sem chtěl držet krok s velkejma chlapama i v pití. Uff a brrrr. Nablil jsem doma i do peřiňáku.

Jak vypadal tvůj první sex?

Už si taky moc nepamatuju, ale strašnej. Ona panna, já panic, ale dohnal sem to později.

Jaký byl tvůj největší školní průser?

Tak to už je tak dávno, ze si těžko vzpomenu. Ale nebyl jsem žádnej extra průserář. Snad jen v 6. třídě, když jsme se přestěhovali, tak hned první den v nové škole jsme na chodbě s klukama čutali do míče, když najednou přicupitala ňáka blbá holka z devítky a vzala nám ho. Tak sem k ní přišel a vyrval jí ho z ruky - no, ona to byla taková malá mladá učitelka, ale žádnej průser se nakonec nekonal.

Kdy a jak jsi byl infikovaném rockem?

Infikace rockem přišla na rozdíl od předešlých otázek poměrně brzy, tedy na to že to bylo v první půlce 60tých let. Někdy kolem třinácti, tradiční vysedáváni u rádia, facka od táty, ze poslouchám ty hajzly západní a později k vánocům od táty zase magneťák - první ve třídě. To sem byl slavnej.

V jaký kapele a na co bys chtěl hrát?

To je u mne jednoznačný, ve Stounech v 60. letech a Zeppelinech v 70. a klidně bych jim jen nosil bedny. Jenže jsem na to ještě mladej :-)

Čím jsi vyjímečnej?

Vyjímečnej se necítím vůbec ničím, snad jen tím, že při mém dlouholetém životním stylu ještě vůbec žiju.