Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Dopravní linka: 704 700 411
Queen
We Are The Champions
Kamil Dráb
Rockovej víkend

Milan Princ

Rockový aristokrat. Odborník na pravé rockové perly a další skvosty. Každý čtvrtek od 21 hodin vás čeká Devátá s Princem.


Rockovej výslech
Jaká byla tvoje první kocovina?

Hrozná. Bylo mi 15 let a trávil jsem svého prvního Silvestra s partou. Poměrně šeredně jsem se opil a přišel domů ráno. Ještě že to byla čistě pánská jízda..

Jak vypadal tvůj první sex?

Tragicky, tedy asi.. S mojí první láskou, se kterou jsem se seznámil v tanečních. Bylo mi 17. Na druhou stranu si ale myslím, že to bylo velmi romantické..

Jaký byl tvůj největší školní průser?

Když jsem řekl našemu chemikáři před celou třídou, že je idiot. Přitom to byl takový hodný člověk.

Kdy a jak jsi byl infikovanej rockem?

Tak to vím přesně, v roce 1968 díky svému bratrovi. Na Československém beatovém festivalu jsem poprvé viděl Blue Effect, Omegu a hlavně legendární skupinu varhaníka Keitha Emersona – Nice. Pamatuji se, jak Emerson zabodával nože do odposlechů, což byl mistrovský kousek. Vlastně mi z toho všeho zůstal jen pocit, díky kterému jsem dneska rocker.


V jaký kapele a na co bys chtěl hrát?


No, já se pokouším zpívat a deklamovat s art-rockovou skupinou Primátor Ditrich a píšu už dlouhá léta texty pro Romana Dragouna a jeho kapely Někdy spáchám něco  i pro někoho jiného (Aneta Langerová, Metelice, Vlasta Horváth..) Takže jsem uspokojen. 


Čím jsi vyjímečnej?


Každý je výjimečný už tím, že žije.