Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Alestorm
Hangover
Jirka Němý
Rocková noc s Jirkou Němým

Honza Danda

Rockovej rozjezd 6 - 9
Rockovej výslech
Jaká byla tvoje první kocovina?

Dělal jsem jako by nic...jako že to co jsem večer před tím vypil je normálka...prozradily mě až stopy, které jsem zanechal cestou z oné osudné akce-:)))

Jak vypadal tvůj první sex?

Moc si z ní nepamatuju, bylo mi 18, bylo to na čarodějnice a hrozně jsem z toho blil.

Jakej byl tvůj největší školní průser?

Největší nevím, ale už ve druhý třídě jsme měli partičku tří kamarádů, kde jsme odborně hodnotili ženský přednosti. Já zjistil, že táta má doma schovaný starý pornáče, tak mě nenapadlo nic lepšího, než nůžkama vystříhat několik stránek a ty donést do školy. Když jsme o přestávku na záchodě rokovali a hodnotili donesený nahatky, jeden spolužák nás viděl a prásknul. Naštěstí to tehdy moje třídní zametla pod koberec, měla pochopení (a dobrý přednosti).

Kdy a jak jsi byl infikovanej rockem?

Táta do mě odmalička cpal elpíčka s (nejen) rockovou muzikou. Díky tomu mě dneska muzika živí a miluju (nejen) rock. A největší infekci jsem měl, když jsem v 17 nastoupil do bráchovýho legendárního punkovýho orgastickýho homobandu Hrobníkova Lopata (kladenský pamětníci vědí).

V jaký kapele a na co bys chtěl hrát?

V kapele už hraju na klávesy a zpívám, ale kdyby se znovu dala dohromady skupina “Prt a Kašpárek”, tak mi snad hoděj lano a jdu.

Čím jsi výjimečnej?

Za mě mluví slova a ne činy. A na všechno mám odpověď. Blbou teda většinou.