MENU

SLUŠNÁ ROCKERKA 2024 - VÝSLEDKY

SLUŠNÁ ROCKERKA 2024 - VÝSLEDKY

Je dobojováno! Bylo to napínavý do poslední chvíle, ale Slušný rockerky 2024 jsou na světě! Uspěly jak u naší odborný poroty, která z více než 200 přihlášených s vypětím posledních sil vybrala finálovou desítku, a uspěly i u vás, rockerů, kteří jste si je odhlasovali. Celkem jste finalistkám rozdali neskutečných 31 920 hlasů.

A jak to tedy dopadlo?

První skončila Patricie s 7574 hlasy, která od nás získá pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí a volným vstupem do bazénu ve 4hvězdičkovém hotelu Parkhotel-golf Mariánské lázně (www.parkhotel-golf.cz), poukázku na brýle v hodnotě 2000,- do Prism-Optic, obraz s fotkou z focení kalendáře od papilo.cz, dárky od Rock Radia a pozvánku na křest kalendáře.

Druhá Sabina dostala 7180 hlasů a získává voucher na matraci vlastního výběru v hodnotě 6000,- od www.matracezahubicku.cz, poukázku na brýle v hodnotě 2000,- do Prism-Optic, obraz s fotkou z focení kalendáře od papilo.cz, dárky od Rock Radia a pozvánku na křest kalendáře

A třetí místo patří Adéle, která dostala 5588 hlasů a od nás získává voucher na matraci vlastního výběru v hodnotě 4000,- od www.matracezahubicku.cz, poukázku na brýle v hodnotě 2000,- do Prism-Optic, obraz s fotkou z focení kalendáře od papilo.cz, dárky od Rock Radia a pozvánku na křest kalendáře.

A na FB jste si vybrali ještě další trojici holek, který chcete vidět v kalendáři.

Marii.

Andreu.

Katku.

Tuhle šestici tedy uvidíte ve slušným kalendáři na rok 2025. Vítězkám gratulujeme.

RockRadio – Rock je slušná muzika!

Naše další Rock stanice

LIVE
Alternative Rock
TRIBUTE
Tenacious D
TRIBUTE - Tenacious D
LIVE
Hard and Heavy
Ever Dream
Nightwish
Ever Dream - Nightwish
LIVE
CZ Rock
My
Traktor
My - Traktor
LIVE
Legends of Rock
Come On (Let the Good Times Roll)
Jimi Hendrix
Come On (Let the Good Times Roll) - Jimi Hendrix
LIVE
Rock Radio České Budějovice
I Don't Care
Apocalyptica
I Don't Care - Apocalyptica
Copyright © 2023 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.