Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Billy Talent
Devil On My Shoulder
Marek "Marotha" Pavelka
Rockový odpoledne

Rockový ráno

s Tomášem Krausem


Na Rock Radiu se pořád snažíme zdokonalovat naše pokrytí a zásobovat tak co nejvíc posluchačů slušným signálem. V letošním roce jsme spustili vysílání např. v Praze a středních Čechách nebo na Moravě. To, že se Rock Radiu daří, dokazují nejenom aktuální čísla poslechovosi, ale například i online poslech naší stanice.

Proto jsme provedli v našem vysílání úpravy a změny, který odrážejí aktuální situaci a reagují na potřeby dalšího růstu RockRadia.

Nejvýraznější změnou je nová posila našeho týmu. Angažovali jsme člověka s nejrockovějším hlasem v Český republice –Tomáše Krause, který převezme otěže Rockovýho rána od 6 do 9 hodin. 

Rockový dopoledne s Kamilem Drábem se nemění, jenom Elektrický oběd bude Kamil servírovat o hodinu dřív, tedy mezi 11 - 12 hod.

Jestli se ho přejíte dosyta, tak si můžete dát Rockovej voraz s Ondrou Hellebrantem. Ondra bude na RockRadiu vysílat od 12 - 15 hod.

S úderem 15. hodiny z našeho vysílání slyšíte Marothu, kterej si pro vás mezi 18 - 19 hod připravil Rockovou tečku za celým dnem. Hudebně-zábavně-naučný kvíz, kde celou hodinu budeme hledat známý i zapomenutý umělce, připomeneme si nejrůznější výročí nebo narozeniny rockovejch hvězd.

O Rock na přání si můžete volat nebo psát zase o víkendu ve stejným čase. 

A co dělá Martin Drtina? I jeho občas uslyšíte z našeho vysíliání. Ale hlavně se bude o celou partu lidí starat a bude je mít na povel. 

Rock Radio – Rock je slušná muzika!