Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Halestorm
Here's To Us
Jirka Němý
Rocková noc s Jirkou Němým

Rockový ráno

s Tomášem Krausem


Na Rock Radiu se pořád snažíme zdokonalovat naše pokrytí a zásobovat tak co nejvíc posluchačů slušným signálem. V letošním roce jsme spustili vysílání např. v Praze. To, že se Rock Radiu daří, dokazují nejenom aktuální čísla poslechovosi, ale například i online poslech naší stanice.

Proto jsme se rozhodli, že po několika letech provedeme v našem vysílání úpravy a změny, který budou odrážet aktuální situaci a reagovat na potřeby dalšího růstu RockRadia.

Nejvýraznější změnou je nová posila našeho týmu. Angažovali jsme člověka s nejrockovějším hlasem v Český republice –Tomáše Krause, který převezme otěže Rockovýho rána od 6 do 9 hodin. 

Tomáš Kraus sám říká: „Po patnácti letech je to pro mě obrovská výzva, na kterou se moc těším. Věřím, že v Rock Radiu zúročím svý letitý zkušenosti. Neslibuju, že to bude revoluční, ale rozhodně můžu zaručit, že to bude jiný, zkrátka pořádnej rock´n´roll.“ Těšit se můžete nejenom na originální rockový ráno, ale i na hosty, který si Tomáš Kraus do vysílání bude zvát.

Tím ale změny na Rock Radiu nekončí.

Ranní kohout Marotha z našeho éteru nemizí. Naopak. Rockový odpoledne převezme úderem 15. hodiny a bude se o slušnou zábavu starat až do večera.

Rockový dopoledne s Kamilem Drábem se nemění, jenom Elektrický oběd bude Kamil servírovat o hodinu dřív, tedy mezi 11 - 12 hod.

Jestli se ho přejíte dosyta, tak si můžete dát Rockovej voraz s Ondrou Hellebrantem. Ondra bude na RockRadiu vysílat od 12 - 15 hod.

S úderem 15. hodiny z našeho vysílání uslyšíte Marothu, kterej si pro vás mezi 18 - 19 hod připravil Rockovou tečku za celým dnem. Hudebně-zábavně-naučný kvíz, kde celou hodinu budeme hledat známý i zapomenutý umělce, připomeneme si nejrůznější výročí nebo narozeniny rockovejch hvězd.

O Rock na přání si můžete volat nebo psát zase o víkendu ve stejným čase. 

A co bude dělat Martin Drtina? I jeho občas uslyšíte z našeho vysíliání. Ale hlavně se bude o celou partu lidí starat a bude je mít na povel. 

Jak to bude celý probíhat se můžete na vlastní uši přesvědčit od pondělí 6. září na všech frekvencích Rock Radia nebo kdekoliv online na www.rockovyradio.cz.

Rock Radio – Rock je slušná muzika!