Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Blind Channel
Dark Side
Jirka Němý
Rocková noc s Jirkou Němým

Tři sestry a Alkehol

společné turné

Tři sestryAlkehol vyrážejí na společné tour Sudová přitažlivost II.

Jsou tomu přesně čtyři roky, co oba soubory poprvé spojily síly a absolvovaly klubovou tour, která nenechala jednu pípu suchou a fanouškům nabídla skvělý hudební zážitek. Osud tomu letos chtěl, aby se kapely Tři sestry a Alkehol opět setkaly na jednom pódiu nad společným sudem a vyrazily na tour Sudová přitažlivost II, které čítá 12 zastávek v kulturácích v Čechách a na Moravě.

Program tour nabídne čtyři hodiny živé hudby, kdy zazní léty prověřené hity, doplněné o vzájemné hostování a nějakou tu společnou hospodskou písníčku.

Skupina Alkehol hlásí: "Po letních festivalech jsme opět v excelentní formě! Připravili jsme si pro vás repertoár složený z těch nejlepších pecek, které naše bohatá "písňografie" nabízí. O tom vás ale moc rádi přesvědčíme osobně!"

Tři sestry dodávají: "Není nad to mít na pódiu parťáky, se kterými začíná večírek již při zvukovce. Na první společné tour máme plno krásných vzpomínek, takže víme, do čeho jdeme a nemůžeme se dočkat! Těšte se na naše "best of", několik překvapení a hlavně - na oslavu z osobních setkání a čiré radosti z pití a koncertování." Uvidíme se na vlastní uši, uslyšíme se na vlastní oči, v těchto 12 městech Čech a Moravy.

RockRadio - Rock je slušná muzika!