Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Dopravní linka: 704 700 411
Joan Jett
Any Weather (606 version)
Marotha
Rockový ráno

TATA BOJS NAHRÁLI NOVOU VERZI SLAVNÝCH PĚŠÁKŮ

TATA BOJS dají koncert zdarma v rámci Jizerské 50


Skupina Tata Bojs nazpívala novou „zimní“ verzi slavných Pěšáků a dala jim i novou klipovou podobu. Tata Bojs zvou na svůj koncert, který proběhne zdarma v centru Liberce v rámci oblíbené Jizerské 50!

V sobotu večer 17. února vystoupí na libereckém náměstí Dr. E. Beneše kapela Tata Bojs a to zdarma v rámci víkendu slavné Jizerské 50.

"Ten nápad dát Pěšákům nový zimní kabát se nám líbil a těšíme se, až novou verzi písně zahrajeme živě. Je to dokonce už třetí videoklip, který jsme k téhle písničce od jejího vydání v roce 2007 udělali," vysvětluje Milan Cais, frontman kapely.

V aktuálním videoklipu střídá záběry ze samotných závodů běžkařská "exhibice" chlapců z kapely. "Komické prvky Mardoši a Vládíka, kterým sekunduje snaživý trenér Dušan, jsou podle mě vtipnou kostrou klipu. Smáli jsme se hodně už na place. A myslím, že klipu sluší i retro duch sedmdesátých let, ve kterých jsme všichni vyrůstali," doplňuje Milan Cais. 

V klipu si zahrál i jeden z nestorů bílé stopy Ladislav Míka, který nechyběl ani na jednom z ročníků Jizerské 50. V roli komentátora se ocitl redaktor České televize Pavel Čapek, který již několik let závody z Bedřichova skutečně moderuje.

A tady jsou noví "zimní" Pěšáci: