Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Dopravní linka: 704 700 411
Genesis
Invisible Touch
Milan Princ
Devátá s Princem

HONZA KŘÍŽEK ŘÁDÍ NA TSUNAMI

HONZA KŘÍŽEK vydává sólový debut


Honza Křížek, frontman dnes již kultovních Walk Choc Ice, dlouholetý hlas Blue Effect, multiinstrumentalista, skladatel filmové a scénické hudby (mj. Zlatý muž z Ria nebo Cirk La Putyka), se letos vůbec poprvé ve své bohaté kariéře představuje se svou sólovou autorskou tvorbou.

Album pojmenované jednoduše Honza Křížek vyjde 10. listopadu a doprovází ho video ke skladbě Tsunami.

Tsunami je pro mě vlna lásky, která zaplaví suchý břeh. K napsání písně mě inspirovala má žena Petra, která mi byla v jedné z nejtěžších chvil v životě obrovskou oporou. Byl jsem jako ten suchý břeh, vyprahlý, smutný. Ona ale stála vedle mě jako ztělesnění lásky, poněkolikáté v životě mi poskytla energii a sílu. Myslím si, že je to dobrý důvod k tomu napsat o ní písničku, “ vysvětlil Křížek.

Křížek album kompletně nahrál a nazpíval ve studiu The Barn pod producentským dohledem Dana Frimla (Mean Messiah), který zároveň na nahrávku přispěl skladbou Planety. Ta je společně s coververzí pro nejednu generaci zásadního songu Slunečný hrob s hostujícím Michalem Pavlíčkem jedinou písní, pod níž není Honza podepsán coby autor.