Rock je slušná muzika
Vysílací studio: +420 725 844 424
Dopravní linka: 704 700 411
Ramones
Rock 'N' Roll High School
Jiří Kadlec
Hrajeme hrdinům

PHIL RUDD - ZNÁME NOVÉ TERMÍNY

Bubeník AC/DC v Českých Budějovicích a v Plzni zahraje v květnu


Phil Rudd kvůli neočekávaným zdravotním komplikacím důležitého člena kapely, kytaristy Geoffreye Martina přesouvá celé evropské turné na příští rok.

Čeští příznivci se nemusí obávat, že legendárního bubeníka kapely AC/DC neuvidí. Phil věří, že jeho fanoušci zachovají kapele přízeň a na koncert si počkají. Nové termíny jsou již známy a české publikum se Phil Rudd Bandu dočká v květnu 2018. Všechny již zakoupené vstupenky v předprodejích zůstávají dále v platnosti. O velkém zájmu vidět naživo legendárního bubeníka svědčí i fakt, že v blížícím se termínu koncertů byly všechny vystoupení téměř vyprodané. 

„Omlouvám se všem svým fanouškům, ale zdraví našeho kytaristy je pro nás na prvním místě. Po jarní zkušenosti s českým a slovenským publikem vím, že nás opět čeká další skvělý zážitek, který teď musíme odložit. Bohužel už nejsme nejmladší a nikdy jsme se moc nešetřili, ale teď si člověk uvědomuje, že zdraví máme opravdu jen jedno a vyplatí se ho opatrovat. Geoffreyovi všichni z kapely přejeme, ať se nám brzy uzdraví. Děkuji za přízeň a pochopení. Na jaře ahoj, “ posílá zdravici Phil svým fanouškům a dodává: “slibuji, že si připravíme pro naše fanoušky celou řadu překvapení”.

NOVÉ TERMÍNY TOUR:

ČT 17. 5. 2018 TEPLICE / KNAK
SO 19. 5. 2018 JABLUNKOV / ROCK CAFÉ SOUTHOCK 
ÚT 22. 5. 2018  PLZEŇ 
ST  23. 5. 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE  
ČT 24. 5. 2018  PRAHA 

Oficiální Facebook: https://www.facebook.com/RuddCZ/

Oficiální webová stránka: www.rudd.cz

Zdroj: PR Esscode